VYBRANÉ PRODUKTY

Inspira

Umývadlové misy, vrátane keramickej zátky, bez prepadu

370 x 370 x 140

Odporúčaná cena : 442,75 €

Inspira

Závesný bidet, vrátane montážnej sady

370 x 560 x 400

Odporúčaná cena : 492,84 €

Inspira

Umývadlové misy, vrátane keramickej zátky, bez prepadu

370 x 370 x 140

Odporúčaná cena : 442,75 €

Terran

Sprchová vanička vyrobená zo Stonexu

1800 x 900 x 31

Odporúčaná cena : 1031,81 €

Všetko o kúpeľniach

V spoločnosti Roca sa viac ako 100 rokov venujeme designu produktov a riešeniam s cieľom zlepšiť kvalitu života ľudí.

Toalety Roca sú synonymom záruky a kvality, vďaka storočnej histórii spojenej s remeselnou dokonalosťou vo výrobe sanitárneho porcelánu. Vybrať si môžete zo širokej škály dizajnov: záchody s nádržkou zabudovanou v stene, kombinačné záchody, závesné či samostatne stojace.

Kúpeľňový nábytok Roca, vyrobený z najodolnejších materiálov a splňujúci najnáročnejšie štandardy kvality, ponúka moderný dizajn, funkčnosť a komfort v širokej škále návrhov pre všetky štýly a potreby úložného priestoru. Objavte náš rad nábytku pre umývadlo, ale aj mnoho druhov skriniek a doplnkov.

Vodovodné batérie Roca ponúkajú vysokú kvalitu a odolnosť vďaka použitiu najmodernejších technológií. Vyberte si zo širokej škály vysoko estetických a funkčných designov. Roca ponúka riešenie pre vašu kúpeľňu alebo kuchyňu.

Sprchové vaničky Roca vyrobené z najkvalitnejších materiálov spájajú estetiku a bezpečnosť v širokej škále tvarov, materiálov, štýlov a povrchových úprav pre vašu kúpeľňu.

Vane Roca sú navrhnuté v súlade s najnáročnejšími štandardmi kvality a odolnosti v širokom výbere štýlov, materiálov a tvarov. Objavte vaňu Roca, ktorá sa najlepšie prispôsobí vášmu štýlu, od klasických druhov až po súčasné modely s rôznymi možnosťami hydromasáže.

Sprchové riešenia Roca vám umožňujú navrhnúť kúpeľňu na mieru vďaka kombinácii ručných spŕch, sprchových hlavíc, príslušenstva, trysiek a sprchových setov.

Doplnky Roca dodajú vašej kúpeľni osobitosť pomocou malých detailov. Vyberte si zo širokej škály príslušenstva a dolaďte svoju kúpeľňu k dokonalosti.

Katalógy

Majte po ruke najnovšie katalógy a cenníky, ktoré si môžete stiahnuť, vytlačiť alebo konzultovať online.

ZOBRAZIŤ KATALÓGY

NÁJDITE INŠPIRÁCIU A TIPY, KTORÉ POTREBUJETE

KOLEKCIE

Vyhľadajte produkty podľa kolekcií. Nájdite kompletné riešenie pre vašu kúpeľňu. Ponúkame kolekcie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu štýlu.

PROFECIONÁLNA OBLASŤ

Či už ste architekt, developer, renovátor, interiérový návrhár alebo inštalatér, v tejto sekcii nájdete všetko potrebné a mnoho ďalšieho.